Rihanna poprvé promluvila o tom, jak ji zmlátil přítel!

1. června 2010 v 15:26 | Darela
Rihanna (21) se konečně rozhodla promluvit o tom, jak ji v únoru brutálně napadl její přítel Chris Brown (19). Ten ji uhodil do obličeje a do ruky.

Krásná zpěvačka z Barbadosu přiznává, že Brown byl její první velká láska, než to všechno tak nešťastně skončilo. V rozhovoru s americkou moderátorkou Diane Sawyer také varovala, že se to může stát komukoliv. "Stalo se to mně, ale může se to stát komukoliv," řekla Rihanna. Dodala, že vypovědět o tom, co jí přítel udělal, bylo velmi těžké. Měla ho totiž velmi ráda. "Byl rozhodně moje první velká láska," přiznala Rihanna.Brown ji napadl v autě cestou domů z večírku před udílením cen Grammy. A jak píše list Daily Record, prý to změnilo celý její život. "Šla jsem spát jako Rihanna a probudila jsem se jako Britney Spears. Den poté prostě vypuknul naprostý mediální chaos. Říkala jsem si: ´Je to možné, že mi kolem domu krouží helikoptéry? Ve slepé uličce za domem stojí sto aut? Co říkáte, že nemůžu jít domů?´," popisovala zpěvačka zájem médií.
Prý se jí také velmi dotklo, když se do novin dostala fotografie její napuchlé tváře plné modřin. "Bylo to ponižující. Nebyla to fotka, kterou bych chtěla někomu ukazovat. Připadala jsem si naprosto využitá. Byla jsem jako lidi, ze kterých si ostatní dělají legraci na internetu. Hrozně mne zklamalo, že tu fotku prý do novin dodaly dvě ženy," popisuje Rihanna. Říká ale také, že z toho celého zmatku vzešlo i něco dobrého. "Pozitivní na tom je, že se lidé mohou poučit. Chtěla bych mladým ženám pomoci, že se to může stát komukoliv. Mám pocit, že představuji hlas, který není často slyšen. Teď jim mohu pomoci promluvit," řekla zpěvačka.
Darela: Viděla jsem ten rozhovor který Rihanna poskytla a věřte mi, bylo to smutné a moc se mě to dotklo, tohle si nezaslouží Rihanna ani ostatní ženy. Je to zbabělost uhodit ženu, rány jsou však horší na duši než na těle a to si chlapi neuvědomují. Na jiném blogu jsem napsala, že jsem prožila něco podobného a věřte mi, nepřeji vám to zažít, žádné! Jestli to čtou i kluci, zamyslete se nad tímto! Rihanna se málem rozbrečela, ale dokázala to skrýt, i když moderátorka to poznala a utěšovala ji. Zmohli mě slzy a měla chuť ji obejmout. Naštěstí už je z toho venku a jde dál a neohlíží se zpět!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Girls Aloud *AFFS* Girls Aloud *AFFS* | Web | 3. června 2010 v 6:18 | Reagovat

se radši nevyjadřuji.. dříve jsem k tomuto měla opravdu pozitivní komentáře :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama