Červen 2010 – Drogy jsou v showbyznisu všude

1. června 2010 v 13:13 | Darela
,,Pro drogy zemřelo tolik velkých hvězd! Určitě bych se nechtěla stát jednou z nich," řekla RIHANNA.

Názvy tvých alb jsou pořád odvážnější. Souvisí to s tvým životem?
Ano, je v tom vidět můj vývoj. Když jsem začínala s hudbou, měla jsem 16, teď mám 22. Dospívám...


Jak se ti daří dělat pořád hity?
Pamatuji si, že na začátku mé kariéry vyšel singl ,,Pon de Replay" a mnozí si mysleli, že budu zpěvačkou jen s jedním hitem. To mě motivovalo. Chtěla jsem ukázat, že jsem opravdouvou umělkyní a umím dělat skvělou hudbu.

Co se ti vybaví při tvém nejznámnějším songu ,,Umbrella"?
Má rodina a přátelé. Nezáleží na tom, pokolikáté tu píseň zpívám, pořád mě baví.

V čem je nový album jiný?
Je to absolutně nejosobnější album, který jsem kdy vydala. Je hodně přímočarý, jsem v něm hodně upřímná. Je hodně křehký i navzdory tomu, že občas zní agresivně. Vzpomínám v něm hodně věcí, kterými jsem jen nedávno prošla.

Prý jsi kdysi svého otce nachytala, jak droguje?
Měla jsem 9 a nachytala jsem ho v kuchyni, ale nevěděla jsem, o co jde, jen jsem si všimla, že mé mámě se to nelíbí. Tak jsem si uvědomila, že to bude něco špatného... Naši se proto i rozvedli a otce jsme potom ani nevídali.

Bylo pro tebe těžké neskončit jako on?
V showbusinesu je to hodně těžké. Drogy jsou všude a jsou dostupné úplně běžně, tak jako alkohol. Viděla jsem toho celkem hodně a vím, jak to dokáže člověka zničit. Pro drogy zemřelo tolik velkých hvězd! Určitě bych se nechtěla stát jednou z nich.

Proč jsi první Grammy věnovala tedy otci?
To bylo před dvěma roky, byli jsme už v jiné situaci, která se ale stihla opět změnit. Teď mezi námi neexistuje žádný vztah...

Pamatuješ si ještě na své první setkání s Jay-Z?
Pro mě to byl jeden z nejtěžších dnů v mém životě, měla jsem nesmírné nervy. Pamatuji si, jak jsem na něj čekala a byla z toho úplně mimo, bylo to největší vystoupení mého života!

A jak se ti pracovalo teď s Justinem?
Justin je skvělý kluk, pracovat s ním je zábava. Jako lidé si opravdu rozumíme a po tom, co jsme spolu pracovali, se na něj dívám z úplně jiného úhlu pohledu, hodně ho respektuji. Tvoří vynikající písně, k tomu všemu je i producentem, co jsem o něm ani jen netušila!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Girls Aloud *AFFS* Girls Aloud *AFFS* | Web | 1. června 2010 v 14:22 | Reagovat

Miluji rozhovory s Riri :) to s jejim otcem muselo byt strašny :( já bych s drogami tky nikdy nechtěla přijit do styku bohužel dnes jsem se dozvěděla krutou realitu takže .. no comment :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama