Rok 2010 – Rihanna bude i punkačka

26. května 2010 v 12:23 | Darela
RIHANNA trávila konec minulého roku ve studiu, kde nahrávala svůj čtvrté studiové album ,,Dark Angels"!
,,Zažila jsem tam hodně srandy a hodně nového, potkala jsem hodně nových lidí, je to úžasné!" prozradila. ,,Chci, aby se album ubíral tím směrem jako Good Girl Gone Bad s tím, že bude odost vymakanější. Písně by měli být méně R&B, spíše bych chtěla ubírat směrem, který jsem načrtla v songách jako Disturbia, Shut Up & Drive nebo Breakin´ Dishes."

Kromě toho prozradila, že se na novém albu dočkáme i tří punkových skladeb, které budou prý hodně sexi - i proto, že si je sama napsala! Na internetu se momentálně objevují všemožné ,,oficiální" track listy, no co se písní týče, ještě není nic úplně jasné. Všechny indície směřují k tomu, že prvním singlem bude píseň ,,Sexuality", kvalitní pop-punková záležitost.
,,Good Girl Gone Bad vyprávěl o roku mého života, roku plném odvahy, když jsem si stála za tím, kdo jsem. Tento další album bude ještě lepší, chci dál růst. Nechci zůstat na jednom místě, potřebuji změnu," vyhlásila Rihanna.
I když po aféře s Chrisem Brownem se rychle zotavila, přece se vydání opozdí. Podle původních zpráv měl totiž vyjít už na přelomu března a dubna. Momentálně přesný datum vydání neexistuje. Mnoho zdrojů ale uvažují, že si Rihanna bude chtít vzít dovolenou, protože poslední 3 albumy vydala za neuvěřitelné dva roky, takže si pauzu opravdu zaslouží!

Časopis Kamarát
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama