Rok 2009 – Rihanna nahá na internetu

28. května 2010 v 17:10 | Darela
RIHANNA má v poslední době dost problémů. Po kauze s Chrisem Brownem je teď na světě nová ,,věcička"!
V době, kdy získávala své značně poškozené sebevědomí a opět se začala objevovat na veřejnosti, ji čekalo nemilé překvapení - na internet v polovině května unikli je nahá fotografie, na kterých odhaluje úplně všechno! Spočátku byli fotky označené za falešné, no nakonec ji fotografie, na kterých dobře vidět i tvář, usvědčili!

Jediné, co situaci alespoň částečně zlepšuje v její prospěch, je to, že na fotkách vypadá dobře a sexi, přičemž si to všimli i stovky internetových blogerů a téměř všichni ji začali chválit za postavu, o kterou se očividně hodně dobře stará. V momentu se objevili spekulace, které z úniku fotografií obviňují Chrise, poněvadž na jedné Rihanna nafotila svůj odraz v zrcadlu, na kterém je napsané ,,I Love You", a v době vzniku fotografií chodila právě s Chrisem, takže slova byli směřovány jemu. Zdroje z jejího okolí říkají, že Rihanna na takovéto Chrisovo svinstvo nechce ani pomyslet, protože mu pořád věří a považuje ho za svého ochránce, co je po bitce od něj dost ironické... I když jí vydavatelství dalo fotografie z webu okamžitě stáhnout, stihli se rozšířit po celém internetu a hodně tím už nedosáhlo... Rihanna podle jejího blízkého okolí prochází stádiem, ve kterém si musí uvědomit, že všechno to divadlo kolem jejího vztahu s Chrisem má daleko od skutečné lásky a že kolem ní jsou lidé, kteří ji mají na rozdíl od Chrise rádi. To, že existují i jiní muži, si ale Rihanna připustit ještě nechce a na Chrisovi lpí. Ten, samozřejmě, svou účast v celém procesu s fotkami okamžitě popřel hodně ostrým a rozhořčenými vyhlášeními... Co je ale nejdůležitější, Rihanna se snaží pohnout dál. Pořád pracuje na nové hudbě, přičemž na internet se pomalu dostávají nové skladby. Nejnověji se tak stalo v případě spolupráce s Kanyem Westem na singlu ,,Paranoid". V uniklé verzi Rihanna nic nezpívá, no v oficiální verzi pravděpodobně dostane místo, poněvadž se objevila v nedokončené verzi videoklipu. Leží v posteli a celý děj je soustředěn na ni, takže na obrazu je až do konce. Kanye do světa vypustil i song ,,Silly Boy", kterého text jasně naráží na Chrise, a mělo jít o spolupráci Rihanny s Lady GaGa. I když hovorci obou zpěvaček jakoukoliv spolupráci rázně popřeli. Kanye pravděpodobně ví své!
No a RiRi se posouvá dál i v osobním životě - chystá se totiž stěhovat, poněvadž si v Hollywood Hills s vážným zájmem prohlížela několik domů. Podle agenta, který jí dělal obhlídku, se vyptávala na to, jaké soukromí může v daných domech mít a jak je to se zábavou v jejich okolí. Podle všeho byla v opravdu dobré náladě. K tomu všemu se začíná navzdory zvláštním poutem ke Chrisovi zajímat i o jiné muže! Prý byla hodně přítulná k Aubreymu Grahamovi, herci, ze kterého se stal raper. Viděli je v jednom klubu a podle svědků prý spolu vypadali velice sladce.

Časopis Kamarát

Darela: Psala jsem tehdy do časopisu Bravo a oni mi to otiskli, ve znění:
Chris je fakt nechutnej!
Je to strašné a nechutné, jak se Chris zachoval! Ani se Rihanně nedivím, ale mohla vzít ten song (pozn. Silly Boy) napsaný jí přímo na tělo, kde by to Chrisovi pořádně natřela! Stejně je jasné, že i přes to všechno ho v hloubi duše stále miluje. Ale zaslouží si lepšího kluka, než je Chris! Držím jí palce, aby to překonala a byla šťastná!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 arven-sb arven-sb | E-mail | Web | 28. května 2010 v 18:07 | Reagovat

hezky napsané :) btw japato že čteš kamaráda? není to náhodou slovenský??:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama