Rok 2009 – Chybí mi jídlo mojí mámy

26. května 2010 v 11:45 | Darela
Připravuješ nové album. Jaký bude?
Na mém třetím albu ,,Good Girl Gone Bad" jsem v sobě uvolnila rebelku, což jsem považovala za celkem přirozené - vzhledem na můj věk. Neustále se však posouvám dál a na novém albu chci ubrat R&B a přidat víc techna a rocku.


Jak se bude jmenovat tvé čtvrtý album?
Zatím zůstávám u názvu Dark Angels...

Jak jsi na tom zhonu dokážeš udržet tolik energie?
Hehe, není to lehké. Poslední dva klipy jsme museli natočit za tři dny, a to jsem jeden z nich sama režírovala... Ale nestěžuji si. Důležité je zaměřit se na cíl a jít za ním. Ráda relaxuji při nákupech a v dobrých restauracích. Taky ráda chodím do kina.

Co ti nejvíce chybí z rodného Barbadosu?
Jídlo mé mámy! Používá hlavně jamajské recepty, čili hodně koření. V září jsem byla na Barbadosu na svatbě a konečně jsem se dobře najedla!

Jak jsi na tom se šminkami?
Jsem do nich úplný blázen. Když se v noci nudím a nechce se mi spát, vyberu se do nonstop prodejny a nakoupím si hromadu šminek!

Máš nejoblíbenější odstín?
Ne, ráda obměňuji barvy a stíny.

Naučila ses od vyzážistů nějaký tajný trik?
Mám ráda našpulené rty a jednou mě jedna odbornice naučila, jak správně používat linku. Když chci, aby mé rty vypadali plnější, tahám limku víc nad rtem.

Co musí mít kluk, aby s tebou mohl chodit?
Skvělé tělo a dobrou kondičku. Musí být vysoký a hezký...

Co si na klukovi všimneš jako první?
Výšku. Upřednostňuji pohled nahoru.

Skvěle tancuješ. Je tanec součástí i tvého rande?
Určitě ano. Miluji tanec a ráda se dívám na jiné, jak tancují. Na Barbadosu to mají lidé v krvi. Celé je to o rytmu a pohybech. Tanec je pro mě všechno!

Zažila jsi od fanoušků i šílenost?
Ano, jednou jsem byla venku s kámoškou a začal nás pronásledovat dav, asi stovka fanoušků. Sotva jsme stihli naskočit do auta a hned nás obklíčili. Jeden z fanoušků si lehl na kapotu a chvíli jsme s ním jezdili. Na předním sklu potom zůstal flek od jeho tváře. Teď se na tom směju, ale tehdy mi nebylo všechno jedno!

Jsou kluci ve Státech jiní než na Barbadosu?
Barbados je hodně malá krajina, každý zná každého. Kluci jsou obvykle hodně věrní a své holky dost obskakují. Co se týče Američanů, u nich nikdy nevíte, co mají za lubem.

Je těžké jít ve tvé situaci s někým na rande?
Většinou to bez ochranky nejde, kluci proto ani nemají velkou šanci mě oslovit. A navíc mám těžkou povahu a někdy dávám lidem zabrat, hehe!

Pro časopis Kamarát
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama