Rok 2008 – Bojuji se samotou

26. května 2010 v 12:22 | Darela
Říkají ti často lidé, že tě sláva změnila?
Jasně, že ano. No já si myslím, že jsem přesně tak stejná jako předtím. Nemám žádné přehnané hvězdné požadavky (má poznámka: na koncertě v Bratislavě byli její požadavky rozepsané na 4 stránkách, haha!), můj štáb má jen pár vizážistů, lidi z kapely a manažera. No a co se týče turné a koncertů, stačí v zákulisí nějaké místo oddělené závěsem, abych se tam mohla přesléct.


Jak dokážeš zvládnout tolik koncertů po celém světě bez rodiny a přátel? Není ti smutno?
Ze začátku to bylo hodně tvrdé. Snad nejtěžší věcí, kterou jsem musela udělat, bylo to, že jsem se musela přestěhovat do Států. Neznala jsem tam nikoho, nevěděla jsem, komu můžu věřit. Hodně lidí chtělo na mě jen vydělat, ale hodně mi chtělo i pomoct. A jestli mi je smutno za rodinou? Jasně, že je. Vždyť jsem se narodila na Barbadosu, ostrově, který je teď na míle vzdálený ode mě, a já s tím nic nemůžu udělat.

S čím bojuješ nejvíc?
Jednoznačně se samotou. Když jsi slavný hodně lidí tě chce zneužít. Dokonce i přátelé. Pouze ve vážně těžkých situacích příjdeš na to, kdo je skutečný přítel. Lidé si myslí, že slavné hvězdy mají šťastný život. I ano, ale musíš si zvyknout na ty hady kolem tebe.

Co říkají novináři na tvé krátké vlasy? Už tě tolik neřeší?
Už ne, konečně! Asi jenom proto, že jsem všem řekla, že jsem si vlasy nechala ostříhat z rebélie. Strašně se mi nelíbilo, že jsem byla jako princeznička, které říkali všechno, co má dělat a říkat. Já nejsem taková. Potřebuji volnost. I proto jsem vyhodila všechny své stylisty.!

Pro časopis Kamarát
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama