Pravda o Chrisovi a Rihanně...

28. května 2010 v 18:22 | Darela
(Psáno v roce 2009)
Jak je to doopravdy?

Krásná Rihanna (21) z Barbadosu se zamilovala do mladičkéhé zpěváka Chrise Browna (19), ale ani v mžiku netušila, že se stane obětí násilí! Bila brutálně zbita právě svojí láskou, Chrisem. V novinách a časopisech se o nich toho napsalo hodně - plno lží a polopravd! Jak je to s nimi doopravdy? …


http://my--love-my--life.blog.cz
Fotky zmlácené Rihanny (pravým jménem Robyn Fenty) kolovali internetem po celém světě a nebyl to vůbec hezký pohled (podlitiny na tváři, natržený ret) …
Chrisovi hrozili 3 roky vězení, no RiRi odmítla proti němu svědčit a tak soud určil, že pokud se jí znovu pokusí napadnout, bude jí muset Chris vyplatit 1000 000 dolarů! I před to všechno ho stále miluje. Příčinou napadení je údajná SMS od neznámé, kterou si RiRi přečetla. Je tomu tak? To ví jen oni dva a možná pár lidí.
Rihanna to v životě neměla jednoduché, otec bral drogy a ve škole ji šikanovali kvůli její barvě pleti. Stala se z ní krásná žena a obdivuhodná zpěvačka, ale díky neustálému vracení se ke Chrisovi taky nenáviděná. Ale láska je slepá! No její koncerty mají ohromný úspěch, její albumy jsou stále vyspělejší a dobře se prodávají. Skládá jeden hit za druhým - Pon de Replay, S.O.S. (Rescue me), Unfaithfull, We Ride, Umbrella (ft. Jay-Z), Shut Up and Drive, Don´t Stop the Music, Hate that I Love you (ft. Ne-Yo), také a Bow, If I Never see your Face again (ft. Maroon 5), live your Life (ft. T.I.), Rehab (ft. Justin Timberlake), Disturbia,... Vydala i remixy k jejímu zatím poslednímu albu Good Girl Gone Bad. S tímto albem konečně dospěla a vyzrála.
Bulvár v roce 2008 zveřejnil fotky, kde jí něco důvěrného do ucha Josh Harnett a hned je spojovali s jejím bývalím, Chrisem Brownem. Tehdy prohlásila: ,,Je to výmysl, s Chrisem jsme kolegové, je přece na mě tak mladý." Teď jí to zřejmě nevadilo.

V bulváru nebo Teens časopisech naleznete hodně článků, jako například - Rihanna čeká dítě s Chrisem Brownem, Chris a Rihanna se tajně vzali, Chris Brown během napadení Rihanny křičel: ,,Já tu sračku z tebe vymlátím", Rihanna randí jako o život a o Chrise už nestojí, nebo Rihanna je na dně: Chris jí zradil - dali si jen pauzu a on už flirtuje s jinou … Chris je totiž spojen s neméně krásnou zpěvačkou, Natálií.
I když se Rihanna snaží odpoutat od všeho, co jí připomíná Chrise, snaží se randit, ale i přes to všechno ho stále miluje a utápí se v žalu, je jí jedno jak vypadá a moc o sebe nedbá … Snad čas zahojí všechny rány!

Chris chce Rihannu zpátky!
Romantická dovolená na usmířenou v Mexiku, kterou Chris připravoval, nový song napsán pro ni a zamilované zprávy, kterými jí bombarduje - zpěvák bojuje o Rihannu. Jenže už je pozdě! Rok 2010 je pro Rihannu novým zrozením a o něj už nestojí - je totiž šťastně zadaná.
http://my--love-my--life.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 arven-sb arven-sb | E-mail | Web | 28. května 2010 v 20:13 | Reagovat

krásně napsané, četla jsem to jedním dechem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama