Má inspirace

25. května 2010 v 9:55 | Darela
Jistě každý má nějaký vzor, od kterého se inspiruje - ať už jsou to kamarádi, někdo z rodiny, nebo slavná osobnost, či dokonce postava z filmu nebo knížky. Já k nim patřím také. Avšak má inspirace je právě barbadovská hvězda Rihanna! Když jsem ji viděla poprvé (bylo to nějak v roce 2005), řekla jsem si - wau, hned po Beyoncé je ta nejkrásnější černošská umělkyně. Líbilo se mi, že je mulatka, vždycky jsem takové ženy obdivovala a tiše jim záviděla :))) Jenže potom můj zájem o ní utichnul. Ptáte se proč? Ráda vám odpovím - odhodila svou dlouhou hřívu na krátko.

Nemohla jsem to rozdýchat. Avšak její proměna byla nenápadná - postupně si nechávala sestříhat vlasy, aby to byl pro lidi co nejmenší šok. Nepovedlo se jí to, alespoň ne v mém případě. Potom můj zájem utichl a já se zajímala o Beyoncé a Rihanně nemohla přijít na jméno. Kde nastal zlom a já si k ní opět našla cestu? Když jsem nevědomky začala napodobňovat její nejnovější účes. Nikdy jsem si nepomyslela, že radikálně změním svou image a své polodlouhé vlasy vyměním za střich ,,a la Rihanna". A představte si, že nikdo kromě mě a mé ségry o tom nevěděl :D Má máma se to dozvěděla až po ,,zákroku". Šok to byl obrovský, a ne jen pro ni. Jsem na ten účes hrdá, ať si každý myslí a říká o něm co chce. Je sice pravda, že je nepraktický a nehodí se na běžné nošení, no já nestrácím pozitivní myšlení a vychvaluju si ho kde se dá. Hodně lidí by si třeba řeklo: Ta holka není normální! Inspirovat se nějakou celebritou, kterou každý obskakuje a starají se jí o vlasy! … Upřímně? Nezajímá mě to! Doma mám zbírku jejích fotek a článků, do jedné knihy jsem si o ní napsala kraťučké info. Rihanna je mi tolik podobná, ale přece jiná. Před pár týdny jsem byla u rodiny na Slovensku a co jsem dorazila, manžel mé sestřenice řekl: Rihanna … dost jsem se na tom pobavila. Tento účes má také úspěch u kluků, což se mi potvrdilo :))) Moje Ellite Affs mi napsala: Tak to mi musíš do detailu popsat (Arven, takhle podobně si mi to napsala na mém zrušeném blogu). A tak teda o tom napíšu, nakonec, není to tak tajné :)
Bratr mé mámy slavil 60tiny, tak jsme zašli do restaurace. Byl upršený den, ale hned se mi zvedla nálada, když jsem uviděla barmana. Často se mi to nestává, no na první pohled se mi zalíbil. Nenápadně jsem s ním flirtovala, když přinášel a odnášel jídlo a prázdné talíře atd. A vida - povedlo se! Když na mě mrknul, myslela jsem, že padnu pod stůl :D Nakonec jsem sebrala odvahu a zašla k němu na bar. Mohla jsem říct něco jiného, no zeptala jsem se, jestli prodává pivo. Bingo! A tak jsme se dali do řeči. Řekl mi to nejkrásnější, co mi ještě žádný neřekl: Máš nádherné vlasy, si celá dokonalá! Úplně celá … No a máme spolu schůzku o prázdninách :))) a potom na rally tady ve Zlíně. Kdyby tu byla Rihanna, řekla bych jí: Děkuji že jsi mě inspirovala!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 arven-sb arven-sb | E-mail | Web | 27. května 2010 v 15:15 | Reagovat

jé ten konec to je jak z nějakýho romantickýho filmu :)..tak už to konečně teda vím do detailu :D a držím vám dvěma palce ať vám to vyjde :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama