2008 - 2010

25. května 2010 v 18:00 | Darela
Květen 2008 - RIHANNA byla předtím modelka a po této práci se jí asi zasteklo, protože nafotila pár fotek v sexi červených plavkách do mexického časopisu HQ. Fotograf, který ji fotil řekl, že na své fotky je maximálně hrdý, a na adresu Rihanny řekl, že je velká škoda, že s prací modelky skončila... A ještě jedna zajímavost! Rihannu a její vydavatelství dotáhl před soud Manu Dibango, protože Rihanna v tracku ,,Don´t Stop The Music" použila part z jeho písničky ,,Soul Makossa". Jako odškodné si Manu žádal minimálně 500 000 eur!


Říjen 2008 - Vychází Rihannin devátý singl ,,Rehab". Tuto písničku pro ni v originálu složil Justin Timberlake, ale tito dva se před vydáním rozhodli, že ji nahrajou znovu s tím, že si v ní zaspívá i Justin.

Prosinec 2008 - Na účtu má jen 20 000 dolarů! Po tomto šokujícím zjištění RIHANNA okamžitě vyhodila svou manažerku, i se sprškou šťavnatých nadávek. Patricie se plánuje bránit a mezičasem už obvinila Marca Jordana, který je taktéž v blízkosti zpěvačky. I když stav na účtu je po milionech prodaných desek a mnoha koncertech dost divný, dokud se to všechno nevyřeší. Rihanna musela jednoznačně pořádně uskromnit!

Leden 2010 - Rihanna podpořila týrané ženy: RIHANNĚ přinesl tento rok i šťastné chvíle. Od bitvy s Chrisem stihla motivovat obrovské množství žen, aby se nebáli domácího násilí a vyšli s pravdou ven. A to byl i důvod, proč dostala ocenění Žena roku 2009.

Květen 2010 - Drahá Rihanna: RIHANNA stojí miliony! Jenže ne její vystoupení, ale ona sama. Jen kuchaři a trenérovi je schopná ročně vyplatit dohromady 400-tisíc eur! A teď se podržte - kadeřníkům za rok vyplatí 2,7 milionů, v kosmetice nechá 2,3 milionů a jenom za své nechty utratí ročně 1,8 milionů! Brutální!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama