Květen 2010

Rok 2010 – Kvůli mně kouřit nikdo nezačne

31. května 2010 v 14:25 | Darela
Tvé nové video (pozn. bylo mysleno Rude Boy) je úplně jiné, jako ty ostatní...
Jednak jsem překonala určitou životní etapu a je to i kvůli rešisérce Melině Matsoukas.

Co říkáš na samotný klip?
Použili jsme v něm hodně barev a také kostými ve stylu jamajských tanečních královen. Je to prostě singl,který se ještě určitě bude hrát na každé diskotéce!

Navstevnost za minuly tyden (25.5. 2010 - 30.5. 2010) je:

31. května 2010 v 12:51 | Darela
Utery:   39
Streda:  24
Ctvrtek: 25
Patek:   33
Sobota:  34
Nedele:  39

Celkem:  194

Začíná se to rozbíhat, děkuji :)))

Scany z časopisu Popcorn

30. května 2010 v 21:26 | Darela

Rok 2006 a Rok 2010

29. května 2010 v 22:51 | Darela
Rihanna se nesvlékne
Obléknout se do sexy prádelka a ukázat se tak před zraky ostatních, to rozhodně není nic pro exotickou krásku Rihannu. Odmítá přesně to, čím se mnohé její kolegyně chtějí proslavit a co jim mnohdy prodává desky lépe než hudba samotná. Rihanna zkrátka touží zasloužit si uznání za svou hudbu, a ne za vizáž. Stejně jako její velký zdroj Alicia Keys. Jeden německý časopis Rihanně nedávno nabídl nafotit titulní stránku nahoře bez. Radikálně to odmítla!,,Nerada nosím oblečení, které spíše odhaluje, než zahaluje. A fotit se nahá, to už vůbec ne," nechala se slyšet půvabná zpěvačka pocházející z Barbadosu. ,,Já když už si vezmu krátké šortky pod zadek, kombinuji je s nějakým konzervativnějším topem. A naopak ke krátkému topu si vezmu dlouhé džíny. Mám to ráda vyvážené." Důvod, proč se tolik vyhýbá odhalování svého těla, je však ještě jeden. A tím jsou reakce z jejího rodného Barbadosu. ,,Jednou jsem si tam vyšla na pláž a na sobě měla plavky vcelku a džíny," vyprávěla Rihanna. Jenže v plavkách jsem měla odhalená záda a otvory na bocích. Vzápětí se v tisku objevily fotky, na kterých vypadám, že jsem oblečená do odvážného sexy topu. Tehdy o mně psali, že nejsem dobrým příkladem pro ostatní... A o to já nestojím
Dodatek: Uběhli dva roky, a nějak své slova pozměnila. Teď jí nezáleží na tom jak se obléká a klidně ukazuje své přednosti. Bude Rihanna další Lady GaGa? Uvidíme.

SONM - ceny

29. května 2010 v 20:02 | Darela
  1. místo: Avatar nebo klikačka, měsíční reklama na blog, tapeta na pc
  2. místo: Avatar nebo klikačka, 14 denní reklama na blog, tapeta na pc
  3. místo: Avatar nebo klikačka, týdení reklama na blog, tapeta na pc
  4. - ??? místo: tapeta na pc

Soutěž SONMotto

29. května 2010 v 19:42 | Darela
Rozhodla jsem se udělat soutěž, i když tento blog mám ani ne týden. Byla bych ráda, kdyby jste se přihlásili nejméně 10, budu ráda když se zúčastní více.
Soutěž SONM se týče vašeho motta, podle kterého se řídíte: př. Nic není náhoda, všechno je předurčeno; Nečiň lidem to, co nechceš, aby oni činili tobě; atd.

Do komentářů připište:

Přezdívka:
Blog/Web:
Motto:

O prvním kole vás budu informovat na vašem blogu

Rihanna rozhovor

29. května 2010 v 14:02 | Darela
Její celé jméno zní Robyn Rihanna Fenty. Narodila se na faře Sv. Michala na Barbadosu. Už v dětství překvapovala svýma kvalitama. Vyhrávala na soutěžích krásy a talentu, ale nakolik žila na odlehlém ostrově, ani ve snu jí nenapadlo, že by jednou mohla zažít příběh slavné hvězdy. Příběh Popelky jménem Rihanna... A to hlavně díky Jay-Zeemu

Rated R - Remixed

29. května 2010 v 8:42 | Darela
Stáhla jsem si z toho CD ty Remixy a celkem pohodička. Mé number one hity z této kolekce jsou ,,Russian Roulette" a ,,Rude Boy"... Kdo toto ještě nemá, tak šup na pulty cédeček a nebo si jednoduše stáhněte do svého počítače. Doporučuji a myslím, že se dá i zatancovat a je to vhodné na diskotéky... Enjoy :)))

Rihanna hviezdou umeleckého striptízu?

29. května 2010 v 8:12 | Darela
13.05.2010 13:58 - NEW YORK

Raper Jay Z si želá, aby barbadosská hviezda Rihanna (22) predviedla svoje tanečné umenie, dobre pestované telo a temperamentné pohyby v istom nočnom klube.

Rihanna znovu provokuje, namiesto podprsenky nosí reťaze

29. května 2010 v 8:01 | Darela
Všetkým fanúšikom Rihanny, ktorým sa páčili predošlé dva videoklipy, musí srdce zaplesať.
http://my--love-my--life.blog.cz